סידני גשר

חינוך נתניה

אירו

 דף הבית  |  צור קשר  מי אנחנו  |  הוסף למועדפים  |  פרסם אצלנו

 
דף ראשי >  חינוך נתניה

חינוך נתניה

גם עיר, בדיוק כמו יצור חי, צומחת ומתחדשת ללא הרף. נתניה נמצאת בעיצומו של תהליך שינוי משמעותי. העיר מתפתחת בקצב שלא היה כמותו מעולם. אלפי יחידות דיור חדשות מתאכלסות בזוגות צעירים המגיעים מבין תושבי העיר ומתושבים שמחוצה לה. אזורי התעשייה צומחים ומהווים מוקד משיכה למפעילים עתירי ידע וטכנולוגיה, וגם אזורי הבילוי מתחדשים ומתרבים וקמים מוסדות חינוך חדשים ואקדמיה שמבססת את מעמדה. העיר נתניה משקיעה בהווה וצועדת בבטחה לעתיד טוב יותר.

מינהל החינוך משקיע משאבים רבים בטיפוח מוסדות החינוך, ביצירת סביבות למידה נעימות וחדשניות ובפיתוח תוכניות למידה עדכניות ומגוונות. במוסדות החינוך בנתניה לומדים 36,915 תלמידים. 5,968 ילדים ב-212 גנים, 17,204 תלמידים ב-48 בתי ספר יסודיים ו-13,743 תלמידים ב-22 בתי ספר על יסודיים. מערכת החינוך של נתניה שמה לה למטרה לעזור במיצוי הפוטנציאל של כל תלמיד ותלמיד ולחתור למצוינות. כל תלמיד זוכה למענה שונה לצרכיו הייחודיים, וכל השותפים בעשייה החינוכית מחויבים לשיתוף פעולה ולשיפור מתמיד של המערכת על בסיס תהליכי הערכה ובקרה ובהתאם לשינויים בחברה.

מערכת החינוך מציעה לתושבי העיר מגוון עצום של מסלולי לימוד ומגמות המאפשרות לכל תלמיד ותלמיד למצוא את המסלול והמגמה המתאימה לו. משאבים רבים הושקעו כדי ליצור סביבה חינוכית מיטבית: מוסדות החינוך בעיר מצוידים במעבדות מחשבים ומולטימדיה בטכנולוגיה עדכנית המסייעת לתהליך הלמידה. כמו כן משקיעה העירייה משאבים רבים בפיתוח פרויקטים חינוכיים התומכים בקידום תוכניות לחיזוק שלבי הלמידה המוקדמים, להעשרה וטיפוח מצוינות, להארכת יום הלימודים, להגדלת אחוז הזכאים לבגרות ופרויקטים חברתיים חשובים אחרים . מערכת החינוך בעיר זוכה בשנים האחרונות להערכה רבה מצד אנשי מקצוע ולהישגים מרשימים, לפרסי חינוך ארציים, לפרסים מחוזיים ולהצטיינות בנושאים שונים .

  Copyright © Netanya.co.il

 

 
נתניה
היסטוריה נתניה
אום ח'אלד נתניה
בתי מלון נתניה
המעלית לים נתניה
טיילת נתניה
שמורת אירוס הארגמן נתניה
שלולית החורף נתניה
כיכר העצמאות נתניה
עץ השקמה נתניה
חורשת הסרג'נטים נתניה
בית הבאר נתניה
אנדרטאות נתניה
גלריות נתניה
מוזיאון נתניה
מרכז רפואי נתניה
בתי חולים בנתניה
שכונות בנתניה
דיור מוגן בנתניה
מכון וינגייט נתניה
מכבי נתניה
כדורגל חופים בנתניה
פארק האופניים נתניה
אולמות ספורט בנתניה
אצטדיון נתניה החדש
תעשייה בנתניה
קניונים בנתניה
קהילה ורווחה בנתניה
בתי כנסת בנתניה
חינוך נתניה
תיכונים בנתניה
בתי ספר יסודיים ב נתניה
גני ילדים בנתניה
מכללות בנתניה