סידני גשר

קניונים בנתניה

אירו

 דף הבית  |  צור קשר  מי אנחנו  |  הוסף למועדפים  |  פרסם אצלנו

 
דף ראשי >  קניונים בנתניה

קניונים בנתניה

קניון השרון

ב–1989 נפתח קניון השרון במרכז נתניה. הקניון משרת את תושבי נתניה והסביבה, ומעליו נמצאים מגדל משרדים ובית אבות, שנבנו שנים אחדות לאחר פתיחת הקניון. בקניון קיים ייצוג של רשתות ארציות ונמכרים שם מותגים ישראלים ובינלאומיים מובילים. כמו כן קיימים במקום בוטיקים, בתי קפה ומזון מהיר, סופרמרקט ורשת בתי קולנוע. לקניון צמודה חניה מקורה בתשלום.

מרכז BIG

"ביג פולג" שהוקם בשנת 2002 ממוקם באזור התעשייה והמסחר "פולג" בחלקה הדרומי של נתניה. הקניון משרת את תושבי נתניה וסביבתה. קניון ביג סנטר פולג הוא שילוב בין פאואר סנטר פתוח לקניון בשתי קומות. שילוב זה מתבטא במיקומן של חלק מהחנויות סביב חניון גדול, כנהוג במרכזי קניות פתוחים, בעוד שחלקן האחר של החנויות נמצא במבנה דמוי קניון סגור, שהכניסה אליו היא מתוך החלל הפנימי עצמו. ביג פולג משמש כמרכז קניות, בילוי ופנאי שמשתרע על פני 27,000 מ"ר בהם ממוקמים כ- 100 חנויות ועסקים וביניהם חנויות ורשתות אופנה מובילות, מסעדות, בתי קפה ועוד. ביג פולג הינו אחד המרכזים של רשת ביג סנטרס - רשת מרכזי קניות פתוחים בישראל. ברשת ביג מתקיימים לעיתים קרובות (ובמיוחד בתקופות חגים) מבצעים ואירועים מיוחדים לכל המשפחה.

"ביג פולג" שהוקם בשנת 2002 ממוקם באזור התעשייה והמסחר "פולג" בחלקה הדרומי של נתניה. הקניון משרת את תושבי נתניה וסביבתה.
קניון ביג סנטר פולג הוא שילוב בין פאואר סנטר פתוח לקניון בשתי קומות. שילוב זה מתבטא במיקומן של חלק מהחנויות סביב חניון גדול, כנהוג במרכזי קניות פתוחים, בעוד שחלקן האחר של החנויות נמצא במבנה דמוי קניון סגור, שהכניסה אליו היא מתוך החלל הפנימי עצמו.
ביג פולג משמש כמרכז קניות, בילוי ופנאי שמשתרע על פני 27,000 מ"ר בהם ממוקמים כ- 100 חנויות ועסקים וביניהם חנויות ורשתות אופנה מובילות, מסעדות, בתי קפה ועוד.
ביג פולג הינו אחד המרכזים של רשת ביג סנטרס - רשת מרכזי קניות פתוחים בישראל. ברשת ביג מתקיימים לעיתים קרובות (ובמיוחד בתקופות חגים) מבצעים ואירועים מיוחדים לכל המשפחה.

  Copyright © Netanya.co.il

 

 
נתניה
היסטוריה נתניה
אום ח'אלד נתניה
בתי מלון נתניה
המעלית לים נתניה
טיילת נתניה
שמורת אירוס הארגמן נתניה
שלולית החורף נתניה
כיכר העצמאות נתניה
עץ השקמה נתניה
חורשת הסרג'נטים נתניה
בית הבאר נתניה
אנדרטאות נתניה
גלריות נתניה
מוזיאון נתניה
מרכז רפואי נתניה
בתי חולים בנתניה
שכונות בנתניה
דיור מוגן בנתניה
מכון וינגייט נתניה
מכבי נתניה
כדורגל חופים בנתניה
פארק האופניים נתניה
אולמות ספורט בנתניה
אצטדיון נתניה החדש
תעשייה בנתניה
קניונים בנתניה
קהילה ורווחה בנתניה
בתי כנסת בנתניה
חינוך נתניה
תיכונים בנתניה
בתי ספר יסודיים ב נתניה
גני ילדים בנתניה
מכללות בנתניה